0
0
Нижня білизна Cornette (Корнет)

Нижня білизна Cornette (Корнет)

Ціни на білизну, одяг для дому Cornette

Кількість пропозицій Cornette 280
Середня ціна на білизну 399 грн.
Найдешевший товар 0 грн.
Найдорожчий товар 1 589 грн.

На початку своєї історії Cornette спеціалізувався тільки на чоловічій білизні. Сьогодні під цією торговою маркою виробляється Нижня білизна, шкарпетково-панчішні вироби, нічні сорочки та піжами. Бренд розвиває напрямок для чоловіків, жінок і дітей.

Cornette - польський виробник домашнього одягу та білизни для всієї родини. Якісні вироби з оригінальним дизайном і барвистими принтами виконані тільки з натурального матеріалу. Колекції оновлюються кожен сезон.

Одяг і білизна фірми Cornette виробляється на сучасному обладнанні, за допомогою нових технологій з 100% бавовни. Якість виробів Cornette підтверджено сертифікатом Oeko-Tex Standard 100-це підтверджує дотримання високих європейських стандартів. Для повного контролю робочого процесу і суворої відповідності стандартам компанії вся продукція Cornette виготовляється в Польщі.

Сьогодні продукція Cornette продається в 14-и країнах і відрізняється якісними матеріалами, оригінальним дизайном і сучасними конструктивними рішеннями, відповідним модним тенденціям.

Купити стильні труси та кальсони чоловічої нижньої білизни Cornette у магазині "MY DREAMS".

Наші чоловічі труси та кальсони Cornette пропонують неперевершений комфорт та якість. Широкий вибір дизайнів та розмірів дозволить вам підібрати оптимальну модель для будь-якого випадку.

Наша колекція відображає сучасні тренди та інновації у світі чоловічої моди. Впевненість і стиль – у кожній деталі.

Запрошуємо вас відвідати наш магазин у ТЦ "Ашан" м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних 17, щоб особисто оцінити різноманітність асортименту. Оформіть замовлення онлайн або зверніться за консультацією до наших експертів.

Підкресліть свою індивідуальність з чоловічою білизною Cornette в "MY DREAMS" - вашому ідеальному місці для шопінгу.