0
0
Домашній одяг Regina (Регіна)

Домашній одяг Regina (Регіна)

Ціни на білизну, одяг для дому Regina

Кількість пропозицій Regina 11
Середня ціна на білизну 918 грн.
Найдешевший товар 639 грн.
Найдорожчий товар 1 179 грн.

Польська компанія Regina присутня на польському ринку з 1989 року, досвід, накопичений за цей час, призвів до чудового знання потреб покупців.

Вироби TM Regina виготовлені з якісних натуральних тканин, розроблені відповідно до останніх тенденцій моди.

Багаторічний досвід роботи в галузі нижньої білизни та домашнього одягу дозволяє запропонувати вам товари за доступними цінами.

У нашому інтернет магазині ви знайдете жіночі та чоловічі піжами, нічні сорочки, піжами та футболки для майбутніх мам і для матерів-годувальниць у великій різноманітності фасонів, забарвлень, малюнків і аксесуарів.

Піжами Regina від насамперед зручний та привабливий.

Продукція представлена у нас підходить для всіх, незалежно від віку, розміру і стилю.

Купити затишний домашній одяг від Regina у магазині "MY DREAMS".

Колекції Regina пропонує вам стильні та комфортні моделі для дому. Незалежно від того, чи ви шукаєте м'які халати, затишні піжами або інший домашній одяг, у нас є різноманітність дизайнів і кольорів, щоб підкреслити вашу індивідуальність.

Ми розуміємо важливість комфорту та зручності у домашній обстановці. Тому наша колекція створена з якісних матеріалів з особливою увагою до деталей, щоб ви могли насолоджуватись кожним моментом будинку.

Запрошуємо вас відвідати наш магазин у ТЦ "Ашан" м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних 17, щоб оцінити наші асортименти. Оформіть замовлення онлайн або отримайте консультацію наших експертів.

Оновіть свій гардероб домашнім одягом Regina у "MY DREAMS" - вашому ідеальному місці для шопінгу та комфорту.