0
0

Розмір має велике значення

Розмір має велике значення

як Ви визначаєте, що ваш бюстгальтер не підходить для вас?

Звичайно, це може бути тільки трохи неправильно, але може бути і небезпечно для здоров'я жінки.

Вельми невідповідний бюстгальтер можна дізнатися по тому факту, що він не допомагає нам щодня, але це скоріше неприємність. Ми одягаємо дуже погано підібраний бюстгальтер для роботи, коледжу або школи і мріємо зняти його відразу після повернення додому. Правильно підібраний бюстгальтер-це той, про який ми просто забуваємо протягом дня, який утримує груди в потрібному місці і в потрібній формі.

Щоб перевірити, чи правильно ми підібрали білизну-досить просто підняти руки. Коли ми піднімаємо руки, і бюстгальтер натягується на бюст (або бюст опускається вниз) - це означає, що цей бюстгальтер занадто вільний в окружності. Проте, коли ми не можемо зробити глибокий вдих-безумовно, такий бюстгальтер занадто малий жінці в обхваті.

Наступним пунктом є чашки-якщо кісточка виступає спереду і не стосується грудної клітини-бюстгальтер занадто малий в чашці. Ознакою того, що чашечка занадто маленька, також є те, що кісточка занадто тисне на тканину молочної залози. Кісточки в правильно обраної чашці лежать на передній частині грудної клітини, повторюючи обриси грудей, лежачи на ребрах трохи нижче грудей (не на півсантиметра нижче їх!). Кісточки повинні підтримувати груди, зовнішньою стороною бути спрямовані в бік пахв.

Коли на чашці з'являються складки навколо сосків-цей бюстгальтер має занадто маленькі для вас чашечки. Так, це не помилка-чашки в такому бюстгальтері занадто маленькі!

Уявіть собі апельсин і чашку. Якщо ми спробуємо покласти апельсин в чашку, а в чашці внизу буде вільний простір-значить, чашка занадто маленька, вірно? Те ж саме і з нашими грудьми.

У бюстгальтері з правильно обраним розміром чашки верхній край буде морщитися, коли ми згинаємося, або нахиляємося вперед. Тим не менш, він повністю невидимий під одягом.

Автором статті є Марія "Махеда" Дастич, фахівець з брейфтингу, відомий в Польщі.