0
0

Підходяща окружність бюстгальтера

Підходяща окружність бюстгальтера

Всі ми знаємо, що груди можуть неправильно підтримуватися бюстгальтером. Головною ознакою занадто легкої підтримки виступає неправильна фіксація бюстгальтером грудей в підйомі.

Так, це правда. Проте, багато жінок не розуміють, як підібрати розмір бюстгальтера. У підсумку вони набувають занадто вільне білизна. Хоча досить просто відрегулювати застібку.

На питання:"чому груди провисає в бюстгальтері «є проста відповідь:»Тому що в бюстгальтері занадто вільна застібка по колу". На наступне питання: - " Чому б не вкоротити застібку?"багато жінок відповідають:»тому що тоді чашка буде мені мала".

Звичайно, ви можете обманювати себе. Однак, на мій погляд, набагато краще вибрати правильний обсяг чашки і обхват під грудьми, щоб носити бюст на потрібній висоті.

Ми вибираємо розмір, максимально точно вимірюючи обсяг під грудьми, а потім округляємо розмір обхвату найближчого розміру окружності бюстгальтера, тобто до кратності 5. Багато жінок обурюються в цій точці і заявляють, що вони неодноразово намагалися зменшити окружність, і це було занадто тісно. Проблема часто полягає в тому, що обхват вимірювали «звичайним» способом, тобто спочатку одягали бюстгальтер на груди, а потім застібали. Це помилка! Коли чашка занадто мала, груди не поміщається в чашку і часто витягує окружність вперед, що створює ілюзію занадто маленького охоплення.

Щоб перевірити обхват бюстгальтера, потрібно встати оголеним і закріпити бюстгальтер чашечками ззаду, застебнувши застібку під бюстом. У багатьох випадках жінки з подивом виявляють, що окружність не надто вузька.

Звичайно-окружність не повинна перешкоджати диханню. У бюстгальтері, закріпленому самим вільним гачком, жінка повинна глибоко дихати. Якщо ми не можемо зробити це-бюстгальтер занадто тісний. Також занадто жорстка білизна може привести до дихальної недостатності. Тому здоровий глузд повинен використовуватися у всьому.

Деякі жінки ще одну помилку через особливість спини. Спини деяких жінок нагадують половину овалу. Часто у жінок є проблеми і особливості уздовж хребта. У деяких жінок ця проблема досить велика, через що застібка кожного бюстгальтера може провисати в повітрі. Природно, застібка потім зміщується вгору, але бічні сторони бюстгальтера все ж щільно прилягають до тіла. Це природна ситуація - сам кріплення може підійти. Однак важливо, щоб застібка не піднімалася вгору по спині, а підтримуючи бюст з боків спини.

Автором статті є Марія "Махеда" Дастич, фахівець з брейфтингу, відомий в Польщі

Схожі статті
13.11.2023
Бюстгальтери - види та особливості
Бюстгальтери - види та особливості
Давайте поговоримо про різноманітність бюстгальтерів — вивчимо їх різні типи, особливості та те, який вид підходить для яких цілей. Розберемося в альтернативних найменуваннях кожного стилю, щоб ви могли краще зрозуміти безліч варіантів, доступних у с..