0
0

На що звернути увагу при покупці бюстгальтера?

На що звернути увагу при покупці бюстгальтера?

Перш за все, ви повинні чесно відповісти на питання - в якому стані ваш бюст? Коли груди не пружні-уникайте бюстгальтерів у вигляді трикутника, без перемички, і бюстгальтерів з низькою чашкою (пів-чашки, або балконет).

Звичайно, ніхто не може заборонити купувати такі бюстгальтери, але в правильно підібраному бюстгальтері жінка в результаті виглядає більш естетично. І це корисно для її здоров'я.

Проблема полягає в тому, що бюст в занадто відкритому бюстгальтері не підтримується рівномірно.

Звичайно, це не означає, що якщо ваш бюст не відповідає бажаній формі, ви ніколи не зможете дозволити собі носити тонкі мереживні бюстгальтери, балконет, відкриті моделі або бюстгальтери без кісточок! Стан бюста можна поліпшити, якщо правильно доглядати за ним.

Відповідна модель бюстгальтера для не пружних грудей-це більш складні моделі бюстгальтерів, які утримують груди на відповідній висоті і прикривають її належним чином, надаючи в більш вигідному вигляді.

Коли груди стають більш пружною - ви можете дозволити собі більше свободи у виборі форми бюстгальтера. Однак багато що ще залежить від форми грудей.

Груди у формі яблука, повна зверху, відмінно виглядає практично в будь-якій моделі бюстгальтера.

Грушоподібнае або каплевиднае груди, повна внизу, але не виділеннае зверху, - вимагає бюстгальтера, не дуже відкритого у верхній частині, бажано з горизонтальною верхньою лінією чашки.

Жінки з великою асиметрією грудей повинні вибирати бюстгальтер з горизонтальною верхньою лінією, або бюстгальтер, в якому верхня частина чашки виконана з еластичного мережива, що добре підходить як для маленької, так і для великих грудей.

Автором статті є Марія "Махеда" Дастич, фахівець з брейфтингу, відомий в Польщі.

Схожі статті
13.11.2023
Бюстгальтери - види та особливості
Бюстгальтери - види та особливості
Давайте поговоримо про різноманітність бюстгальтерів — вивчимо їх різні типи, особливості та те, який вид підходить для яких цілей. Розберемося в альтернативних найменуваннях кожного стилю, щоб ви могли краще зрозуміти безліч варіантів, доступних у с..