0
0
Нижня білизна Для жінок, Plus Size-Kris line (Кріс Лайн)

Нижня білизна Для жінок, Plus Size-Kris line (Кріс Лайн)

Ціни на білизну, одяг для дому Kris line

Кількість пропозицій Kris line 12
Середня ціна на білизну 141 грн.
Найдешевший товар 110 грн.
Найдорожчий товар 160 грн.

Білизна Kris line – зручна, чуттєва і витончена білизна Для всіх вікових груп представниць прекрасної статі. Бренд Kris line-добре відомий на зовнішньому і внутрішньому ринках і заснований на актуальних світових модних тенденціях.

KrisLine - Польська жіноча білизна. Бренд спеціалізується на бюстгальтерах для великих грудей, а також трусиків розміру PlusSize.

Нижня білизна Kris Line виконана з якісної вишивки, невагомого мережива, ніжного тюлю і натурального трикотажу з використанням передового швейного обладнання тільки висококваліфікованим персоналом. А всілякі сертифікати та нагороди підтверджують високі вимоги якості.

Купити елегантні та стильні бюстгалтери Kris Line у магазині "MY DREAMS".

Колекція Kris Line пропонує вам багатий вибір вишуканих та витончених моделей. Незалежно від того, чи шукаєте ви розкішний бюстгальтер, ніжні трусики або іншу білизну, у нас є різноманітність дизайнів та кольорів, щоб задовольнити кожен смак.

Наші моделі створені з урахуванням комфорту та естетики, щоб ви могли почуватися впевнено та жіночно. Якісні матеріали та увага до деталей роблять білизну Kris Line особливою і неповторною.

Запрошуємо вас відвідати наш магазин у ТЦ "Ашан" м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних 17, щоб оцінити наші асортименти. Оформіть замовлення онлайн або отримайте консультацію наших експертів.

Даруйте собі задоволення та розкіш з білизною Kris Line у "MY DREAMS" - вашому ідеальному місці для шопінгу.