0
0
Шведська термобілизна Hetta (Хетта)

Шведська термобілизна Hetta (Хетта)

Ціни на білизну, одяг для дому Hetta

Кількість пропозицій Hetta 15
Середня ціна на білизну 655 грн.
Найдешевший товар 347 грн.
Найдорожчий товар 979 грн.

Hetta – це відомий бренд шведської термобілизни. Ця білизна характеризується поєднанням оптимальної властивості тканини і ергономічного дизайну.

Hetta для виготовлення всіх моделей термобілизни використовує тільки новітні німецькі технології, матеріали та обладнання.

Так як в пошитті використовуються тільки оригінальні німецькі нитки Amann Group, виробнику вдалося досягти високої еластичності і одночасно міцності швів.

Використовувані матеріали, новітні технології та оригінальне обладнання дозволяє отримати білизну з найвищою якістю швів і обробки.

Вибираючи Hetta, Ви отримуєте кращу термобілизну шведського дизайну і німецької якості.

Запрошуємо вас купити функціональну термобілизну від бренду Hetta у магазині "MY DREAMS".

Колекція термобілизни Hetta призначена для тих, хто цінує активний спосіб життя та комфорт у будь-яких умовах. Виготовлене із високоякісних матеріалів, воно забезпечує ефективну терморегуляцію та захист від холоду.

Виберіть відповідну термобілизну з різноманітних моделей та розмірів для максимальної зручності та захисту у будь-якій ситуації. Віддавайте перевагу комфорту та надійності – з Hetta ви завжди будете готові до нових викликів.

Запрошуємо відвідати наш магазин у ТЦ "Ашан" м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних 17, щоб ознайомитись з асортиментом. Ви також можете зробити замовлення онлайн або проконсультуватися з нашими фахівцями.

Доповніть свій гардероб термобілизною Hetta у "MY DREAMS" - вашому місці для стильних та функціональних покупок.