0
0
Нижня білизна, одяг для дому Henderson S.A

Нижня білизна, одяг для дому Henderson S.A

Ціни на білизну, одяг для дому HENDERSON

Кількість пропозицій HENDERSON 28
Середня ціна на білизну 662 грн.
Найдешевший товар 199 грн.
Найдорожчий товар 1 399 грн.

Польський бренд - ESOTIQ & Henderson S.A. (Хендерсон), відомий виробник одягу та косметики усієї Європи. Спільно з відомим дизайнером Євой Мінге компанія виробляє ексклюзивні модні товари високої якості. Асортименти Henderson S.A. справді вражає: модна та базова спідня білизна, бавовняні майки та боді, коригувальна лінія, колекція для мам, піжами, нічні сорочки, різноманітний одяг для дому, купальники, еротична білизна та чоловіча лінійка Henderson. Для повсякденного одягу та білизни ESOTIQ використовує віскозу, модал та бавовну.

Запрошуємо вас купити унікальну чоловічу та жіночу нижню білизну, а також затишний одяг для дому від бренду Henderson у магазині "MY DREAMS".

Колекція білизни та одягу для дому Henderson пропонує виняткове поєднання стилю та комфорту. Виберіть з багатьох моделей піжам, халатів та інших предметів одягу для створення атмосфери ідеального відпочинку.

Подолайте повсякденні стреси, відчуваючи впевненість та задоволення від кожної деталі. Ваш вибір підкреслить ваш індивідуальний стиль та уподобання.

Запрошуємо відвідати наш магазин у ТЦ "Ашан" м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних 17, щоб на особистому досвіді оцінити нашу різноманітність. Оформіть замовлення онлайн або зверніться до наших експертів для отримання консультацій.

Оновіть свій гардероб з Henderson у "MY DREAMS" - вашому місці для стильних та затишних покупок.