0 грн.
Замовити- Огляд товару
- Відгуків (0)
- Доставка та оплата
- Купують разом
Довга чорна сорочка від Mia-Amore, яка ідеально підходить для романтичного вечора вдома. Крій з глибоким вирізом на спині робить образ більш вишуканим, а ажурне мереживо Шантильи додає жіночності. Тканина легка, м'яка до тіла, не сковує рухів під час сну та відпочинку.
Мережива з витонченим узором по низу виглядають благородно на будь-якій фігурі. Сорочка добре сідає по тілу завдяки еластичній тканині, при цьому не натискає й не натирає. Носиш таку вдома, в ліжку або на невимушеній прогулянці вечером.
Полотно на основі 100% поліестеру легко стирається та швидко висихає. Після прання колір залишається насиченим, а мереживо не втрачає форму. Для дому — це те, що потрібно: зручна, красива, не вимогливого догляду.
Склад: 100% поліестер, мереживне полотно.
Рекомендуємо стирати при температурі до 30 градусів у делікатному режимі. Прасувати не потрібно — сорочка висихає гладенькою.