0
0

Бретельки

Бретельки

Бретельки повинні бути настільки щільними, щоб під них можна було вставити всього кілька пальців. Щільність прилягання бретельки сильно залежить від стану, ваги і розмірів бюста.

З пружною і маленькими грудьми бретельки мають досить легку підтримуючу і, можливо, коригувальну функцію.

Ситуація радикально змінюється, коли ми маємо справу з великими грудьми. З таким бюстом багато що залежить також від того, яку модель бюстгальтера ви вибрали. Якщо бюстгальтер має відносно глибокі чашки, високі кісточки і широкі боки - він в значній мірі переносить вагу бюста на грудну клітку. Якщо модель бюстгальтера не досить продумана, основна роль в підтримці бюста лягати на бретельки. Вони повинні витримувати вагу бюста навіть при досить вузькому колі бюстгальтера.

Крім того, вага, що передається на бретельки, залежить від ширини кісточок. Чим вже кісточка чашки, тим пропорційніше вага переноситься на плечі - через те, що при вузьких кісточках бюст виштовхується вперед.

Крім того, слід пам'ятати, що, чим важче бюст, тим більше не рекомендується фіксувати бретельки на м'якій частині плечей, де тісні лямки стискають нервові закінчення і кровоносні судини. Надалі це тягне за собою біль в шиї, мігрень та інші недуги. Чим більше бюст, тим краще для здоров'я, коли бретельки лягають на плечову кістку на зовнішній стороні плеча, наскільки це дозволяє конструкція бюстгальтера. Звичайно, в цьому випадку бретельки повинні бути добре затягнуті, інакше вони зісковзнуть з плечей.

Типова помилка-ослаблення бретелей, коли у бюстгальтера занадто маленькі чашки. Це створює ілюзію того, що чашка бюстгальтера має правильний розмір, коли вона насправді лише частково покриває груди. У цьому випадку рудь не підтримується належним чином.

Автором статті є Марія "Махеда" Дастич, фахівець з брейфтингу, відомий в Польщі.